Haftanın Hediyesi Kasım [2]

2018-11-09

 

Haftanın Bebek Hediyesi

Bebek Bakım Sorunlarına Mucize Çözümler

Bu haftanın bebek hediyesi önerisinde anneleri düşünüp onlara yol gösterici olabilecek muhteşem bir kitabı sizlere sunuyoruz. Amerika’da pek çok televizyon programı yapan ve bebeklere fısıldayan kadın olarak bilinen Tracy Hogg’un Bebek Bakım Sorunlarına Mucize Çözümler isimli kitabı sayesinde anneler karşılaşacakları pek çok soruna bu kitap sayesinde çözüm bulabilecekler.


Bebek Bakım Sorunlarına Mucize Çözümler kitabını incelemek için Hemen Tıkla!

 

Haftanın Ev Hediyesi

çaydanlık fincan seti

Karaca Home birbirinden güzel konsept ürünleri bir araya getirmiş. Bu hafta ev hediyesi için size önerimiz Moroccan serisinden çaydanlık ve fincan takımı. Etnik desenleri ve şık tasarımı ile beğeniyi hak ediyor.


Moroccan çaydanlık ve fincan seti ya da faklı konsept ürünleri incelemek için Hemen Tıkla!

 

Haftanın Doğum Günü Hediyesi

renk değiştiren şemsiye

Sonbaharın son zamanlarında yağmurlar başlamışken hediye olarak şemsiye alınabilir diye düşündük ve sizin için sıra dışı bir şemsiye bulduk. Fotoğrafta son derece sade görünen bu şemsiye ıslandığında beyaz şeritli çubukları renk değiştiriyor. Rüzgara karşı dayanıklı olan bu şemsiyeyi arkadaşınız severek kullanacaktır.


Şemsiye hakkında detaylı bilgi için Hemen Tıkla!

 

Sizlere her hafta hediye fikirlerimizi sunmaya devam edeceğiz. Hediye seçmekte zorlanıyorsanız ehediyelistesi.com'u arkadaşlarınıza tavsiye edin. Arkaddaşlarınızın oluşturduğu hediye listelerinden hediye seçip almak çok daha kolay!!!