Haftanın Hediyesi Ekim [4]

2018-10-26

Haftanın Bebek Hediyesi

hipopotam projektör

Yenidoğan bebeklere uyku alışkanlığı kazandırmak anneler için en zorlu aşamalardandır. Bu dönemlerinde onlara katkı sağlayabilecek bir hediye almak isterseniz bebeklere özel dizayn edilmiş projektörler tam da size göre. Fisher Price Hipopotam Projektör ışıklı yıldız gösterisinin yanı sıra 30 dk. boyunca süren sakinleştirici ninni, beyaz gürültü de denen anne karnı sesleri ve doğa sesleri seçenekleriyle bebeklerin uykuya geçmesini kolaylaştırıyor.

bebek projektör

Ürün ile ilgili detaylı bilgi için Hemen Tıkla!

 

Haftanın Ev Hediyesi

retro masa saati

Retro zevke sahip bir arkadaşınıza ev hediyesi almayı düşünüyorsanız size harika bir ürün öneriyoruz. Eskilerden kalma masa saatleri, evlerde çok şık dekorlar olarak yerini alıyor.

Ürün ile ilgili detaylı bilgi için Hemen Tıkla!

 

Haftanın Doğum Günü Hediyesi

 

Gizli Anların Yolcusu

Haftanın doğum günü hediyesi Ayşe Kulin’den Gizli Anların Yolcusu kitabı.

Tekstildeki tüketim çılgınlığı her ne kadar hediye alma alışkanlıklarımızı değiştirmiş olsa da kitap vazgeçilmez, en değerli hediyeler arasında her zaman var olacaktır. Sonbaharın serin esintisinde kahve ve kitap fotoğrafları sosyal medya akışınızda yerini aldıysa bu hediyenin zamanı gelmiş demektir.

Okuyucu yorumlarında 5 üzerinden 4,7 puan alan kitap, Gizli Anların Yolcusu, Bora’nın Kitabı, Handan ve Dönüş serisinin ilk kitabıdır.

Hediye edilebilecek en popüler kitaplar için Hemen Tıkla!

 

Ne hediye alacağına karar veremediysen arkadaşına ehediyelistesi.com'u tavsiye et. Hediye listesi üzerinden hediye seçimini kolayca yap!!!