Haftanın Hediyesi Ekim [3]

2018-10-19


Haftanın Bebek Hediyesi

Yeni doğmuş bebeklere hediye alırken sanki hiç büyümeyeceklermiş gibi bir algıya kapılır ve 0-3 ay döneminde kullanılabilecek hediye seçimleri yaparız. Oysa ki çok hızlı büyüyen bebeklerin ileri dönem ihtiyaçlarını da düşünerek hediye seçimleri yapmakta fayda var. Çünkü tüm konukların erken dönem için hediye seçimi yaptığında fazladan ürünlerin bulunduğu bir hediye yığını ile karşı karşıya kalınır.Bebekler genellikle 4 ile 9 ay arası bir dönemde oturma becerisi kazanır. Bu dönemi hem eğlenceli hem de güvenli hale getirmek için hediye tercihinizi aktivite oyun minderinden yana yapabilirsiniz. Birçok fonksiyonu bulunan bu oyun minderi oturmayı öğrenirken hareket becerisini de geliştirecek oyuncaklara sahiptir. Alt minder kısmı emzirme minderi olarak kullanılabileceği gibi yüzüstü aktivitelerde de bedeni destekleyici olarak kullanılabilmektedir. Boyun minderi de puset ve araba koltuklarında rahatlıkla kullanılabilir.


%20 indirimli Aktivite Oyun Minderi ürün özelliklerini görmek için Hemen Tıkla!

Haftanın Ev Hediyesi


Bu haftanın ev hediyesi sonbahara uygun şık bir mumluk.  Bu güne özel %55 indirim fırsatından yararlanmak ve farklı renk seçeneklerini görmek için Hemen Tıkla!

 

Haftanın Doğum Günü Hediyesi


Akıllı telefonlar günlük hayatımıza bu denli dahil olmuşken en çok sıkıntı yaşadığımız durumlardan bir tanesi de şarj problemi olsa gerek. Arkadaşlarınıza işe yarar bir hediye almak istiyorsanız bu haftaki hediye önerimiz taşınabilir şarj cihazı olacak.
Farklı marka ve fiyatlardaki taşınabilir şarj cihazları için Hemen Tıkla!