Çocuğunuza Gelen Hediyeleri Kontrol Altına Almanız Mümkün!

2018-10-18

En Değerli Varlıklarımız için Tüm Seçimler Önemli


Çocuklarımız en değerli varlıklarımız. Onları büyütürken her şeyi ne kadar da ince eleyip sık dokuyorsunuz değil mi? En faydalı, organik besinleri tüketmeleri için çaba sarf ediyor, zihinsel gelişimini olumlu etkileyecek oyuncaklar araştırıyor, giyecekleri kıyafetleri cildine zarar vermemesi için hassasiyetle seçiyorsunuz.
Her ailenin, her bireyin çocukların tükettikleri şeylere karşı duyarlılığı farklı düzeydedir. Maalesef çocuğunuz büyüdükçe kontrolünüz istemeden elinizden uçup gidebilir. Bir doğum günü partisi, yılbaşı hediyesi sizin korumaya çalıştığınız duvarlarınızı yıkabilir. 
Örneğin çocuğunuzu marka algısından uzak tutmaya çalışırken, düzenlediğiniz bir doğum gününde hediye olarak lisanslı ürünler gelsin istemezsiniz. Ancak hediyeyi çocuğunuz gördükten sonra da kullanmasını engellemeniz kırıcı bir davranış olur.
Aynı şekilde çocuğunuzun giyimi için tercih ettiğiniz, kalitesine ve içeriğine güvendiğiniz belli mağazalar olabilir. Ama sizin tercihlerinize çok uzak hediyeler de gelebilir. 
Özellikle oyuncak tercihleriniz çocuğunuzun gelişiminde çok büyük bir rol oynamaktadır. Bu konuda siz seçici davranırken, çocuğunuza gelecek hediyelerin de sizin seçimlerinize uygun olmasını istersiniz.
İşte çocuğunuzu bu gibi durumlardan korumanın artık harika bir yolu var!!!

 

Çocuğunuza Gelen Hediyeleri Kontrol Altına Almanız Mümkün!


Çocuğunuzun bütün bir yıl heyecanla beklediği doğum günü yaklaşırken, hem onun hem de sizin isteklerinize uygun hediyeler gelebilmesi için hediye listenizi oluşturarak davetliler ile paylaşabilirsiniz. Böylelikle davetlilerin hediye seçimlerine kibarca yön vermenin yanı sıra, hediye seçim ve alım işlemini de onlar adına kolaylaştırmış olursunuz. 
ehediyelistesi.com sayesinde hediye listenizi kolayca oluşturup davetliler ile sosyal medya hesapları üzerinden paylaşabilirsiniz. Hediye listenize ürün eklerken aşağıda yer alan 3 farklı seçeneği kullanabilirsiniz.


1.    Anlaşmalı olduğumuz e-ticaret sitelerinin 1000’lerce ürünü arasından listenize kolayca ürün ekleyebilirsiniz.
2.    Listeye eklemek istediğiniz ürünü içeren herhangi bir internet sitesinin linkini kaydederek listenize ürün ekleyebilirsiniz. (Serbest seçim +Link kaydet)
3.    Ürünün yalnızca adını listeye ekleyerek marka model özellik vb. niteliklerin seçimini davetlilere bırakabilirsiniz. (Serbest Seçim)

Davetliler tarafından seçilip alınan ürünler listeden otomatik olarak düşer ve böylelikle liste hep güncel kalır. Aynı ürünün defalarca alınma ihtimali ortadan kalkmış olur.


ehediyelistesi.com “Lüzumsuz Hediyeye Son” mottosu ile hizmet vermektedir. Sizin seçimlerinize ve çocuğunuza en uygun hediyeler için şimdi listenizi oluşturun!